webcontent-cms

Modul Newsletter nasazen pro efektivní správu e-mail marketingu vydavatelství Burda Praha

Přední české vydavatelství svěřilo správu e-mailových adres svých čtenářů redakčnímu systému WebContent a jeho modulu Newsletter.

Podstatou newsletteru ve vydavatelství Burda Praha, spol. s r.o. je sdělit svým čtenářům ve stručné formě klíčové informace o jednotlivých titulech za účelem podpory prodeje předplatného těchto titulů či zvýšení povědomí o nich.

Zajímavosti v číslech:

(říjen 2011)

  • Registrovaných e-mailů v systému: 165 000
  • Průměrně odeslaných e-mailů: 47 000
  • Průměrný počet kampaní měsíčně: 6

Efektivní správa e-mailových adres

Musíte dnes rozesílat každý z firemních newsletteru zdlouhavě pomocí e-mailového klienta jako je Outlook, apod.? Je nutné psát znova e-mail, nebo telefonicky kontaktovat klienta zda si daný e-mail přečet? Není – byť to mnoho firem dodnes dělá.

Existuje zde možnost, jak s klienty, nebo zákazníky komunikovat plnohodnotně a efektivně a k tomu zároveň sledovat z jednoho místa jejich aktivitu – už nebudete muset zdlouhavě absolvovat klasické kontrolní kolečko a doufat, že si někdo z nich daný e-mail přečetl. Vytěžte z vlastnosti, které Vám modul Newsletter nabízí už dnes – přehledně a z jednoho místa!

Uvažujete o e-mailovém marketingu, abyste mohli lépe nabídnout služby či produkty svým zákazníkům? Přečtěte si více možnosti, které nabízí modul Newsletter.

cta-back1

Nespokojte se s kompromisy - systém který roste s vámi!

Zanechte nám svůj e-mail, budeme vás informovat!

Na začátek stránky