webcontent-eshop

Internetový obchod WebContent Eshop

Začněte vydělávat! Rozjeďte svůj byznys ještě dnes - dodáme vám e-shop na míru vašemu podnikání!

Systém pro internetové obchodování WebContent Eshop je svou pokročilou správou určen pro internetové obchody a správu procesů pro B2B i B2C obchodování. Nad systémem je možné postavit i dealerské a velkoobchodní systémy nebo affiliate moduly.

Cena řešení

Cena za profesionální e-shop se může pohybovat v řádech desítek až stovek tisíc korun. Cena e-shopu velmi závisí na rozsahu projektu a na požadovaných vlastnostech řešení. Možnosti e-shopu jsou dnes neomezené! Díky modulárnímu řešení se pro svůj e-shop stačí rozhodnout jen pro ty funkce, které budete opravdu potřebovat - díky tomu narozdíl od konkurence u nás získáte nižší cenu!

Orientační cenové rozpětí
  • Jednoduchý e-shop jako modul redakčního systému ... od 15.000 Kč
  • Samostatný e-shop jako komplexní řešení ... od 90.000 Kč
  • B2B / B2C portál se systémovou integrací a dealerským systémem ... od 200.000 Kč

Individuální grafika

Každý prodávající na internetu by měl zvolit individuální grafiku e-shopu na míru a dostatečně se tak odlišit od konkurence a přizpůsobit e-shop prodávanému sortimentu. Rádi připravíme vašemu e-shopu individuální grafiku přímo na míru. Google ve výsledcích vyhledávání zohledňuje zda je web optimalizován pro mobilní zařízení nebo ne. Na stejný model brzy přejde i Seznam. Proto součástí individuální grafiky je u nási  responzivní design bez kterého se dnes žádný kvalitní e-shop neobejde. E-shop bude pouze jeden a jeho obsah se automaticky přizpůsobí velikosti obrazovky zařízení zákazníka (mobil, tablet, PC).

Marketingová podpora

Spuštěním e-shopu u nás nic nekončí - spuštěnému e-shopu dokáže naše internetová agentura WebMotion nabídnout dostatečnou a pravidelnou propagaci nejen formou internetového marketingu. Žádnému e-shopu dnes nestačí své zboží exportovat do různých srovnávačů (např. Google Nákupy, Zboží.cz, Heureka.cz, Srovnavame.cz, apod.). Možnosti propagace jsou velmi proměnlivé, stačí nám specifikovat přesné potřeby, my provedeme analýzu a připravíme marketingový plán, abyste byli vždy krok před konkurencí.

Vyzkoušejte DEMO našeho systému

cta-back1

Nespokojte se s kompromisy - systém který roste s vámi!

Zanechte nám svůj e-mail, budeme vás informovat!

Na začátek stránky